Show simple item record

dc.contributor.author Бородич, С. М.
dc.date.accessioned 2017-04-05T09:25:49Z
dc.date.available 2017-04-05T09:25:49Z
dc.date.issued 1997
dc.identifier.uri https://lib.vsu.by/xmlui/123456789/10178
dc.description Веснік Віцебскага дзяржаўнага ўніверсітэта. - 1997. - N 1 (3). - С. 74-81. - Библиогр.: с. 81 (6 назв.). ru_RU
dc.description.abstract Доказана теорема об аттракторе неавтономного гиперболического уравнения с диссипацией. ru_RU
dc.language.iso other ru_RU
dc.publisher Установа адукацыі "Віцебскі дзяржаўны універсітэт імя П. М. Машэрава" ru_RU
dc.subject аттракторы ru_RU
dc.subject неавтономные уравнения ru_RU
dc.subject теоремы ru_RU
dc.subject уравнения ru_RU
dc.subject эволюционные уравнения ru_RU
dc.title Аттракторы неавтономных эволюционных уравнений ru_RU
dc.type Article ru_RU


Files in this item

This item appears in the following Collection(s)

Show simple item record